اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

حلقه معرفتي صالحين اساتيد: نقش ولایت فقیه در مردم سالاری دینی و پاسخ به شبهات دینی

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، جلسه كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز با عنوان " نقش ولایت فقیه در مردم سالاری دینی و پاسخ به شبهات دینی " با سخنرانی حجت الاسلام کاویانی از اساتید حوزه همراه با پرسش و پاسخ در تاریخ 19 فروردین 1396 در اتاق شورای دانشکده کشاورزی برگزار شد.
در بخش نخست ایشان به بحث ایران باستان که در جلسات پیشین به آن پرداخته شده بود ادامه دادند و پس از آن به بحث ولایت فقیه پرداخته و در پایان نیز به پرسش‏ها پاسخ گفتند.
در ادامه چکیده ای از مباحث ایشان آمده است:


ادامه مطلب1397/03/19

نشست اعضای هیأت علمی دانشکده¬های کشاورزی و دامپزشکی در مورد انتشار مجله تحقیقات کاملا کاربردی

این جلسه در تاریخ چهارشنبه 11/11/96 با حضور 24 نفر از اعضای محترم هیأت علمی دانشکده¬های کشاورزی و دامپزشکی در ساختمان مدیریت دانشکده کشاورزی برگزار و نکات زیر مطرح و مورد تأیید قرار گرفت:


ادامه مطلب1396/11/11

حلقه هم اندیشی صالحین: بصیرت¬افزایی با محوریت تاریخ ایران باستان و نکات اخلاقی پاسخ به شبهات دینی

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، جلسه كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز با عنوان " بصیرت¬افزایی با محوریت تاریخ ایران باستان و نکات اخلاقی پاسخ به شبهات دینی" با سخنرانی حجت الاسلام کاویانی از اساتید حوزه همراه با پرسش و پاسخ در تاریخ 17 دی ماه 1396 در اتاق شورای دانشکده کشاورزی به شرح زیر برگزار شد.


ادامه مطلب1396/10/17

حلقه هم اندیشی صالحین: بصیرت افزایی با محوریت تاریخ باستان

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، جلسه كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز با عنوان " بصیرت افزایی با محوریت تاریخ باستان " با سخنرانی حجت الاسلام کاویانی از اساتید حوزه همراه با پرسش و پاسخ در تاریخ 3 دی 1396 در اتاق شورای دانشکده کشاورزی برگزار شد. در ادامه چکیده ای از مباحث ایشان آمده است:


ادامه مطلب1396/10/03

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر