اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

حلقه هم اندیشی صالحین: سلسله مباحث تدبر در قرآن

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري جلسه معرفتي صالحين اساتيد تحت عنوان" سلسله مباحث تدبر در قرآن " با حضور و سخنرانی استاد یزدانی" همراه با پرسش و پاسخ نمود. اين جلسه به مدت 1 ساعت در تاريخ 1/12/97 در محل اتاق شوراي دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز برگزار گرديد. در ابتدای جلسه تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد قرائت گردید.


ادامه مطلب1397/12/01

حلقه معرفتي صالحين اساتيد: نقش ولایت فقیه در مردم سالاری دینی و پاسخ به شبهات دینی

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، جلسه كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز با عنوان " نقش ولایت فقیه در مردم سالاری دینی و پاسخ به شبهات دینی " با سخنرانی حجت الاسلام کاویانی از اساتید حوزه همراه با پرسش و پاسخ در تاریخ 19 فروردین 1396 در اتاق شورای دانشکده کشاورزی برگزار شد.
در بخش نخست ایشان به بحث ایران باستان که در جلسات پیشین به آن پرداخته شده بود ادامه دادند و پس از آن به بحث ولایت فقیه پرداخته و در پایان نیز به پرسش‏ها پاسخ گفتند.
در ادامه چکیده ای از مباحث ایشان آمده است:


ادامه مطلب1397/03/19

نشست اعضای هیأت علمی دانشکده¬های کشاورزی و دامپزشکی در مورد انتشار مجله تحقیقات کاملا کاربردی

این جلسه در تاریخ چهارشنبه 11/11/96 با حضور 24 نفر از اعضای محترم هیأت علمی دانشکده¬های کشاورزی و دامپزشکی در ساختمان مدیریت دانشکده کشاورزی برگزار و نکات زیر مطرح و مورد تأیید قرار گرفت:


ادامه مطلب1396/11/11

حلقه هم اندیشی صالحین: بصیرت¬افزایی با محوریت تاریخ ایران باستان و نکات اخلاقی پاسخ به شبهات دینی

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، جلسه كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز با عنوان " بصیرت¬افزایی با محوریت تاریخ ایران باستان و نکات اخلاقی پاسخ به شبهات دینی" با سخنرانی حجت الاسلام کاویانی از اساتید حوزه همراه با پرسش و پاسخ در تاریخ 17 دی ماه 1396 در اتاق شورای دانشکده کشاورزی به شرح زیر برگزار شد.


ادامه مطلب1396/10/17

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر