اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اولین جلسه هم اندیشی بسیج اساتید دانشکده کشاورزی: چرایی حادثه عاشورا و بزرگداشت هفته دفاع مقدس

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري جلسه معرفتي صالحين اساتيد تحت عنوان"چرایی حادثه عاشورا و بزرگداشت هفته دفاع مقدس" با حضور و سخنرانی آقای دکتر پوریزدان پرست استاد محترم دانشگاه شیراز همراه با پرسش و پاسخ نمود. اين جلسه به مدت 30/1 ساعت در تاريخ 5/7/96 در محل اتاق شوراي دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز برگزار گرديد. در ابتدای جلسه تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد قرائت گردید و در ادامه آقای دکتر پوریزدان پرست توضیحاتی در خصوص چرایی حادثه عاشورا و بزرگداشت هفته دفاع مقدس به شرح زیر بیان نمودند:


ادامه مطلب1396/07/05

حلقه معرفتي صالحين اساتيد: بزرگداشت حماسه سوم خردادماه و نقش نیروی انتظامی در توسعه پایدار

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري جلسه معرفتي صالحين اساتيد تحت عنوان" بزرگداشت حماسه سوم خردادماه و نقش نیروی انتظامی در توسعه پایدار " با حضور و سخنرانی سردار جانباز گودرزی، فرماندهی محترم انتظامی استان فارس و هیئت همراه" همراه با پرسش و پاسخ نمود. اين جلسه به مدت 2 ساعت در تاريخ 3/3/96 در محل اتاق شوراي دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز برگزار گرديد. در ابتدای جلسه تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد قرائت گردید.


ادامه مطلب1396/03/03

حلقه معرفتي صالحين اساتيد: بررسی جریان بهائیت در ایران

در ادامه سلسله جلسات حلقه¬هاي صالحين، كانون بسيج اساتيد دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري جلسه معرفتي صالحين اساتيد تحت عنوان" بررسی جریان بهائیت در ایران" با حضور و سخنرانی آقای شهسوار استاد حوزه و دانشگاه همراه با پرسش و پاسخ نمود. اين جلسه به مدت 30/1 ساعت در تاريخ 3/2/96 در محل اتاق شوراي دانشكده كشاورزي دانشگاه شيراز برگزار گرديد. در ابتدای جلسه تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد توسط دکتر قریشی قرائت گردید. در ادامه جناب آقای شهسوار سخنرانی خویش را آغاز و سپس به توضیح فرقه ضاله بابیت و بهائیت، بسترهای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آن¬ها، رهبران و گردانندگان، عقائد، نگاه و جهان¬بینی این فرقه¬های ضاله و قوت تخریبی ان¬ها پرداخت.


ادامه مطلب1396/02/03

حلقه معرفتي صالحين اساتيد: تحلیل تحولات سیاسی منطقه

جلسه با قرائت آیاتی چند از قرآن آغاز شد و در بخش نخست آقای دکتر پیشقدم بحث خود را با موضوع قرآن و تفسیر آیات اول سوره مومنون آغاز نمودند.


ادامه مطلب1395/12/08

صفحه اولصفحه قبل234صفحه بعدصفحه آخر